Leuk dagje uit? Uitstapjes en Museumgids Nederland
Selectie: Alle uitstapjes - Hoorn - Provincie Noord-Holland - Onderwerp: Treinen
Museumstoomtram Hoorn-Medemblik
Boemelen met Bello door West-Friesland

Stoomtrein ergens in Nederland
Hoorn - In 1887 reed de eerste trein tussen Hoorn en Medemblik. Lange tijd werden zo personen en allerlei goederen vervoerd. Na de Tweede Wereldoorlog werd het spoorlijntje onrendabel en verdwenen enkele stations. Nu is de lijn weer volop in gebruik door de SHM Museumtramlijn en boemelt het treintje weer op ouderwetse wijze door het mooie groene West-Friese landschap.
Eén van de blikvangers op het spoorlijntje is Locomotief 7742 van de Nederlandsche Spoorwegen, beter bekend als Bello.
Op het station van Hoorn is al het historische materieel van dichtbij te bekijken en kun je instappen voor een leuk treinreisje met de stoomtrein.
Adres en bezoekers informatie:
Adres: Van Dedemstraat 8Postcode en plaats: 1624 NN Hoorn
Telefoon: 0229-214862
Email: nfo@museumstoomtram.nl
Web: museumstoomtram.nl
Overige informatie:
Voorkom teleurstellingen en neem voor vertrek altijd contact op met je bestemming voor prijzen en beschikbaarheid.
blog comments powered by Disqus
Disclaimer
Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Neem altijd contact op met de locatie voor de laatste informatie, prijzen en beschikbaarheid. De plaatsaanduiding op de kaart is slechts een indicatie en kan afwijken van de werkelijkheid. De plaats van de hotspot is niet altijd de ingang, parkeerplaats of juiste route. De beoordelingen op deze site worden geplaatst door bezoekers en vertegenwoordigen niet de mening van de redactie.




